Wyszukiwarka wózków

Typ
Producent
Rok produkcji
Udźwig

Wyszukiwarka wózków

Typ
Producent
Rok produkcji
Udźwig

O firmie

O NAS
Firma Blachdeker Wózki Widłowe to rodzinna firma, która istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie nasza główna siedziba zlokalizowana jest w podkrakowskich Mogilanach, gdzie znajduje się hala ekspozycyjna, wielostanowiskowy warsztat oraz magazyn wózków i części zamiennych. Początek naszej przygody z wózkami widłowymi to głównie sprzedaż, serwis oraz wynajem używanych maszyn. Po zdobyciu wieloletniego doświadczenia w branży bliskiego transportu, w 2014 roku podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu swojej działalności o nowe wózki widłowe oraz urządzenia techniki magazynowej marki EP Equipment.

MISJA
Misją naszego przedsiębiorstwa jest troska i dbałość o każdego klienta oraz sprawne i przejrzyste prowadzenie interesów. Osiągnięcie takiego celu jest możliwe w myśl zasady: ”Dajcie ludziom swobodę działania, a zaskoczą was swoją pomysłowością”.

Jesteśmy dumni z tego, że każdego dnia nasz zespół pozytywnie nas zaskakuje.

UŻYWANE WÓZKI WIDŁOWE I MASZYNY BUDOWLANE
Firma Blachdeker Wózki Widłowe istnieje na rynku od 1998 roku. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż, skup, oraz wynajem wózków widłowych i maszyn budowlanych. Aby zapewnić wysoką jakość naszych usług proponujemy Państwu tylko solidne, wytrzymałe i sprawdzone marki producentów, którzy są liderami na rynku w branży wózków widłowych tj. LINDE, MANITOU.

 • Wózki widłowe Linde – dzięki zastosowaniu najnowszej generacji napędów hydrostatycznych uznawane są przez wielu za niedościgniony wzór wózków widłowych. Marka Linde wyróżniają się nie tylko innowacyjną technologią, ale także niezawodnością, doskonałym komfortem pracy oraz małym zużyciem energii które skutkuje niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

 • Terenowe wózki widłowe Manitou oraz ładowarki teleskopowe – ponad 50 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń MANITOU sprawiło, że są uznawane za maszyny trwałe, niezawodne, stworzone po to, aby spełniać stawiane im wymagania. Przeznaczone są do transportu towarów w trudnym terenie, niedostępnym dla tradycyjnych wózków widłowych. Wózki terenowe posiadają napęd 2WD lub 4WD oraz hydrostatyczną skrzynię biegów.

W uzupełnieniu naszej oferty proponujemy także specjalistyczne wózki widłowe:

 • wózki kontenerowe (o udźwigu 10, 12, 14, 15, 16, 20 ton) Kalmar, Svetruck

 • wózki widłowe terenowe z napędem 4×4 Manitou, JCB

 • ładowarki teleskopowe Manitou, JCB

 • używane wózki widłowe bocznego załadunku Baumann, Fantuzzi, Linde

 • używane wózki widłowe czterokierunkowe Combilift , Terra, Multilift,

 • podnośniki nożycowe, przegubowe, oraz podesty ruchome Genie, Haulotte, JLG

 • wózki paletowe Jungheinrich, Totalifter

W 2011 roku wprowadziliśmy do sprzedaży hurtowej i detalicznej następujący osprzęt do wózków widłowych:

 • przesuwy boczne do każdego typu wózka widłowego (ISO2, ISO3, ISO4)

 • widły do wózków czołowych klasy FEM A/B – II, III, IV

 • osprzęt używany i nowy (chwytaki, pozycjonery wideł, obrotnice)

NOWE WÓZKI WIDŁOWE I URZĄDZENIA TECHNIKI MAGAZYNOWEJ
Poszukiwania dostawcy nowych wózków widłowych i urządzeń techniki magazynowej nie były łatwe. Długo staraliśmy się znaleźć producenta, który mógłby dostarczyć maszyny zarówno w atrakcyjnym przedziale cenowym, jak i spełniające wymagania surowego, europejskiego rynku. Współpraca z EP Equipment, którą rozpoczęliśmy w 2014 roku okazała się strzałem w dziesiątkę. Po latach wdrażania wózków EP na polski rynek, od 2019 roku posiadamy wyłączność na sprzedaż i wynajem flagowych produktów EP Equipment.


 

Wózki widłowe Kraków - siedziba firmy Blachdeker

Blachdeker-wozki-widlowe

Park maszyn - Wózki widłowe Kraków - siedziba firmy Blachdeker