Używane wózki widłowe

Wózek widłowy używany

Znajdź odpowiedni używany wózek widłowy, który spełni Twoje wszelkie potrzeby w zakresie magazynowania i transportu ładunków. Nasza oferta używanych wózków widłowych obejmuje najwyższej jakości maszyny, głownie takich marek jak Linde i Manitou. Są to sprawdzone urządzenia, po gruntownym serwisie, które są przygotowane do pracy w najbardziej wymagających warunkach. Nasz zespół ekspertów od ponad 25 lat dba o to, aby każdy oferowany używany wózek widłowy spełniał najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Używane wózki widłowe – wybór

Oferta Blachdeker obejmuje różnorodne typy używanych wózków widłowych, w tym te z napędem diesla, gazowym oraz elektrycznym. Dodatkowo, oprócz klasycznych czołowych wózków widłowych, oferujemy wózki bocznego załadunku (tzw. boczne) oraz maszyny specjalnie zaprojektowane do pracy w trudnym terenie. Na naszym placu w Mogilanach stale dostępnych jest ponad 100 używanych wózków widłowych o udźwigu od 1,2 tony aż do 24 ton.

Wózek widłowy używany Linde

W Blachdeker skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom wyłącznie solidnych i sprawdzonych używanych maszyn od renomowanych producentów, którzy są uznawani za liderów w branży wózków widłowych. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji napędów hydrostatycznych, wózki widłowe Linde stanowią niekwestionowany punkt odniesienia dla całej branży. Marka Linde wyróżnia się innowacyjną technologią, niezawodnością, doskonałym komfortem pracy oraz niskim zużyciem energii. Wszystkie te cechy przekładają się na minimalne koszty eksploatacyjne używanych wózków widłowych.

Wózek widłowy używany Manitou

Wózki widłowe terenowe Manitou opierają się na ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniu firmy i są doceniane za swoją wytrzymałość i niezawodność. Zaprojektowane z myślą o transportowaniu ładunków w trudnym terenie, który jest niedostępny dla konwencjonalnych wózków widłowych. Wyposażone są w napęd 2WD lub 4WD oraz hydrostatyczną skrzynię biegów.

Szybki kontakt

Blachdeker sp. z o.o.
ul. Myślenicka 43,
32-031 Mogilany, Polska 
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7:00-16:00
sobota: 8:00-13:00